До послуг учнів

Для дітей

З першого дня шкільного життя дитина зустрічається з рядом труднощів, з метою допомогти учневі їх перебороти створюються групи корекцій та логопедичні групи, з якими працюють досвідчений логопед та психологічна служба.

У старших класах особлива увага приділяється профорієнтаційній роботі, даються учням знання про різні професії, вивчаються індивідуальні інтереси і здібності школярів, одночасно виховуючи в них свідоме та творче ставлення до праці, розвиваючи самостійність та ініціативу.

Велика увага приділяється харчуванню вихованців, що здійснюється на основі нормативних документів з організації харчування учнів у навчальному закладі освіти, наказів, посадових інструкцій та інструкцій з охорони праці  працівників їдальні. Організовується на основі 14-денного меню з урахуванням пори року та віку дітей. Пріоритетами є якість, збалансованість, корисність, різноманітність та С-вітамінізація страв.  

На сьогоднішній день забезпечено всі належні умови для дотримання учнями правил особистої гігієни. До послуг учнів приміщення бані, працюють кімнати гігієни.

Заклад має належну матеріально-технічну базу для організації  навчальної, виховної, корекційної діяльності, для  забезпечення медичного обслуговування, психолого-педагогічного супроводу вихованців, соціалізації  дітей в суспільство, а саме:

облаштовано навчальний та спальний корпуси, приміщення їдальні, господарські приміщення, що відповідають техніці безпеки та санітарно-гігієнічним вимогам щодо утримання вихованців; для зручності функціонують теплі переходи, що з’єднують навчальний і спальний корпуси, їдальню;

· згідно з вимогами обладнані логопедичний кабінет, сенсорна кімната (кімната психологічного розвантаження), кімната соціально-побутового орієнтування;

· функціонує тренажерний зал;

· облаштовано медпункт;

· у школі створені умови для занять фізичною культурою, зміцнення здоров’я та профілактики захворювань: до послуг учнів спортивний зал,  оснащений  для гри у волейбол, баскетбол, настільний теніс, футзал; у наявності різноманітне спортивне обладнання для проведення уроків фізкультури, спортивних заходів; футбольне поле; міні-футбольне поле; турніки; паралельні бруси; майданчик для гри у волейбол та баскетбол; вуличні ігрові  майданчики, вуличні тренажери;

· столярна та слюсарна майстерні, кабінет обслуговуючої праці;

· музичний кабінет; актовий зал; бібліотека;

· до послуг вихованців мультимедійні комплекси, компютерний клас та  інші технічні  засоби навчання;

· школа має автономне водопостачання;

Забезпечені комфортні умови для навчання та виховання, за яких кожен учень відчуває свою успішність та інтелектуальну спроможність, самостійність:

· успішне виявлення та максимальний розвиток індивідуальних значущих позитивних задатків кожного школяра на основі надбаного ним  до школи і в процесі шкільного навчання досвіду;

· створення ситуації для розвитку особистості дитини, надання можливості відчути радість від виконаної роботи;

· пробудження у вихованців інтересу і мотивації до навчання, активізація пізнавальної діяльності, створення атмосфери співробітництва, взаємодії, розвиток творчої особистості.

 

Кожна класна   кімната     укомплектована   відповідно до вимог,  уроки проводяться з використанням  інноваційних технологій. До послуг учасників навчально-виховного процесу комп’ютерний клас, музичний кабінет, актовий зал, бібліотека. Для    набуття    умінь    і    навичок    працювати    з приладами,   на   верстатах   з   деревом   та   металом, вчитися швейній справі, займатися рукоділлям до послуг дітей працює три майстерні. Школа забезпечена мультимедійними комплексами, іншими технічними засобами навчання.

Облаштовано медпункт, який має маніпуляційний кабінет, кабінет лікаря, сестринський кабінет, 2 палати. До послуг вихованців дошка Євмінова, ліжко-масажер «Nuga Best», турмаліновий коврик для стоп «Nuga Best»; на базі навчального закладу двічі на рік проводиться обов’язковий медичний огляд спеціалістами, за рекомендаціями лікарів учні оздоровлюються у санаторіях та профілакторіях області.