Без категорії

До Дня святого Миколая

Свято в школі відбулось за старою традицією. Теплі привітання гості свята, учні та співробітники отримали від талановитого керівника закладу – Калініченко Надії Петрівни.

Змогою привітати з Днем святого Миколая скористались і шановні гості: Градизький селищний голова – Носа Мирослав Юрійович, протоієрей настоятель храму Святого Георгія УПЦ МП – отець Георгій, Начальник відділу освіти Глобинської РДА – Кулик Сергій Григорович,  Голова райкому профспілки працівників освіти і науки, помічник народного депутата ВР – Качмар Любов Богданівна, Начальник Управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області – Середа Максим Володимирович з дружиною, керівник ПРАТ “Племсервіс” – Корягін Олександр Павлович. Керівник компанії “Рост Агро” – Бернадський Мксим Михайлович заздалегідь передав святкові подарунки.

Вони побажали діточкам великої вдачі та здійснення всіх побажань. Було подаровано безліч смачних подарунків. Натомість учні підготували для гостей святкову виставу та безліч щасливих усмішок.