Без категорії

Тиждень Цивільного захисту

Кожного року в Градизькій спеціальній загальноосвітній школі – інтернаті проводиться тиждень Цивільного захисту, в рамках якого проходять  бесіди, перегляд слайдів, відеороликів, для початкових класів показ мультфільмів з відповідної тематики.

В цьому році окрім вчителів, вихователів та обслуговуючого персоналу до проведення тижня були залучені фахівці з пожежної  дружини селища та медичної служби, а саме Чорнуха Владислав Сергійович та Лушпай Лариса Андріївна,  вони провели цікаві бесіди і тренінги з надання першої долікарської допомоги та пояснили як правильно діяти в разі виявлення підозрілих  чи вибухонебезпечних предметів.

Також традиційно, згідно плану, було проведено тренувальну евакуацію і квест для учнів школи.

Діти отримали нові знання, показали свої уміння і навички, отримали велике задоволення від змагань в яких продемонстрували кмітливість, мужність та спритність.

[wp-booklet id=626]